Szkoła Podstawowa nr 4
im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie


ul. Warszawska 13, 82-500 Kwidzyn, tel. 55-279-38-83, fax. 55-261-50-38
e-mail: sp4@kwidzyn.pl

Godziny pracy sekretariatu szkoły 7.30-15.30



Dyrekcja szkoły:

1. mgr Stanisława Wojtacka – dyrektor szkoły

2. mgr Jolanta Krajczok – wicedyrektor szkoły

3. mgr Dorota Zboińska – wicedyrektor szkoły

Administracja:

1. Grażyna Daniecka

   2. Gabriela Bieżuńska

Nauczyciele : 

      

L.p.

Nazwisko i imię

przedmiot

1

Antosiak Jolanta

biblioteka

2

Baran Robert

religia, technika

3

Barczykowska  Hanna

edukacja wczesnoszkolna, etyka

4

Barganowska  Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, wych. do życia w rodzinie

5

Berger Magdalena

język niemiecki

6

Brzezińska Dagmara

przyroda, biologia, geografia, wych. do życia w rodzinie

7

Bukowska Karolina

pedagog szkolny, socjoterapia, doradztwo zawodowe

8

Dąbrowska Danuta

język polski, terapia pedagogiczna

9

Deyna Hanna

świetlica

10

Dzierżak Justyna

przyroda, biologia, geografia, wych. do życia w rodzinie

11

Figurska Małgorzata

muzyka

12

Gola Lidia

edukacja wczesnoszkolna

13

Grabowiecka Maria

edukacja wczesnoszkolna

14

Grześkowiak Adrian

język angielski

15

Hanis Mateusz

wych. –fizyczne,  nauka pływania, zaj.rewalidacyjno-wychowawcze

16

Jaszczyński Łukasz

wychowanie – fizyczne

17

Kaczorowska Małgorzata

język  polski

18

Kamola Anna

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

19

Kopecka Anita

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

20

Kowalak Janusz

chemia

21

Krajczok Jolanta

wicedyrektor, informatyka, zajęcia komputerowe

22

Krieger Kamil

wychowanie - fizyczne

23

Kupc Mariusz

wychowanie – fizyczne, nauka pływania

24

Kurkowicz Dorota

matematyka

25

Lachowicz Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

26

Majdziński Rober

 urlop bezpłatny

27

Ks. Makowski  Piotr

religia

28

Makul Roman

wychowanie – fizyczne

29

Mazurkiewicz Anna  s. Cecyliana

religia

30

Michalczuk Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

31

Miśkiewicz Emilia

matematyka, fizyka

32

Modzelewska Joanna

świetlica

33

Ola Wąszewska

zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

34

Olszewski Maciej

biblioteka, świetlica, historia

35

Orlicka Anna

edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna

36

Patryk Rombel

urlop bezpłatny

37

Pawłowska Beata

informatyka, zajęcia komputerowe

38

Pytlarczyk Barbara

historia

39

Ratkowska Beata

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

40

Rychlik Agnieszka

logoterapia

41

Sinkiewicz Monika

wychowanie – fizyczne, nuka pływania

42

Sokołowska Kamila

edukacja wczesnoszkolna

43

Stasiewicz Halina

język polski

44

Sztadelmajer Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

45

Szwedowicz Ewa

plastyka, technika, zajęcia techniczne

46

Szymański Waldemar

matematyka

47

Uchacz Łucja

język angielski

48

Wąszewska Olga

zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

49

Witkowska Emilia

język angielski

50

Wodzińska Dorota

wychowanie –fizyczne

51

Wojtacka Stanisława

dyrektor szkoły

52

Wójcik Izabela

edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna

53

Zboińska Dorota

wicedyrektor szkoły, język polski, etyka

54

Żyrnow Irena

język angielski


         

do góry